Motorboot Sneek

Pikmeerkruiser op Motorboot Sneek

    Wij zijn aanwezig tijdens de grootste botenbeurs van Friesland: Motorboot Sneek. We zullen hier een zeer fraaie en compleet uitgeruste Pikmeerkruiser 12.50 OK Exclusive laten zien van bouwjaar 2006. Deze is bijna 14 meter lang en 4 meter breed en is dankzij goede zorg en uitstekend onderhoud nog steeds zo goed als nieuw!

    Ook brengen wij een hagelnieuwe Pikmeerkruiser 44 OC mee naar Sneek. Dit model is de opvolger van de 12.50 OK en kunt u door haar geringe doorvaarhoogte een enorm vaargebied mee bevaren. De veranderingen ten opzichte van vorige modellen zijn vooral uiterlijk, maar door een aantal aanpassingen hebben wij tegelijkertijd ook nog meer binnenruimte met zelfs de mogelijkheid voor een extra slaapplaats gecreëerd.

    Kom het zelf bekijken! Laat u inspireren en deel vooral uw eigen wensen en ideeën met ons – wij vertellen u graag alles over de mogelijkheden voor het bouwen van uw perfecte droomjacht.

    Graag tot ziens op Motorboot Sneek! 

    Share
    This